Tag: Bilall Sherifi

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka mbajtur një konferencë për media, në të cilën ka folur për zhvillimet e fundit [...]
Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se Milaim Zeka asnjëherë nuk ka qenë pjesë e strukturave të NISMA-s. Sh [...]
Pas vizitës së mbrëmshme që presidenti Hashim Thaçi bëri në shtëpinë e kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar përmes një shk [...]
Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka bërë me dije se kjo parti politike gjatë pesë vjetëve të ekzistencës së vet ka [...]
Shefi i GP-së së partisë Nisma Socialdemokrate, Bilall Sherifi, përmes një postimi në Facebook ka goditur Rrahman Jasharajn, duke i thënë se ofrtën e [...]
Sot u bënë publike disa biseda mes ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekajt, shefit të Grupit Parlamentar, Bilall Sherifit dhe deputetit të PSD-së Dar [...]
Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, thotë se partitë e koalicionit qeverisës po e përkrahin opozitën në kundërshtimi [...]
Opozita ka paralajmëruar mbajtjen e një seance të jashtëzakonshme, ku do të propozohet për miratim rezoluta me vetëm një pikë e që ka të bëjë më integ [...]
Shefi i grupit parlamentar të Nisma Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka komentuar çështjen e kontestimit të Presidentit Hashim Thaçi për udhëheqje të d [...]
9 / 9 POSTS