Tag: avni zogjani

Avni Zogiani nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se Marrëveshja për stabilizim ekonomik mes Kosovës dhe Serbisë, është negociuar në kurriz të Kosovës m [...]
Bëhet i ditur emri i zëvendësministrit më të ri të qeverisë së re të Kosovës. Kryeministri i ri i vendit, Albin Kurti, e ka emëruar sot Avni Zogia [...]
Avni Zogiani i Lëvizjes Vetëvendosje ka shprehur bindjen se vendimi për taksën dhe ushtrinë nuk mund t’i fshehë “maskarallëqet” që qeveria aktuale i k [...]
3 / 3 POSTS