Tag: Arian Daci

Qeveria ka marrë vendim që të ndajë 15 mijë euro për familjen e ish-zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci, që vdiq të shtunën nga një ortek në Br [...]
I pari i ekzekutivit do të mbledhë sot ministrat në mbledhjen e rregullt të Qeverisë, shkruan Express. Në rend të ditës për diskutim janë disa pika. [...]
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga anëtarë të kabinetit qeveritar, zëvendësministra dhe bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe pranë a [...]
Në hollin e Kuvendit të Kosovës kanë filluar homazhet pranë arkivolit të zv.ministrit të Diasporës, Arian Dacit Në homazhe po qëndrojnë familjarë [...]
Për të nderuar zëvendësministrin e Diasporës, Arian Daci, i cili ka humbur jetën dje nga një ortek bore në Brezovicë, sot do të zhvillohen disa aktivi [...]
5 / 5 POSTS