Tag: Alternativa

Kryesia e Partisë Alternativa, përmes një komunikate për medie, ka reaguar lidhur me deklaratat e nënkryetarit të kësaj partie, Ilir Deda, i cili të e [...]
Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Mimoza-Kusari Lila ka thënë se Hashim Thaçi nuk do t’ua dorëzojë Fatmir Limajt e Shpend Ahmetit dokumen [...]
Emëruesi i përbashkët i gjithë situatës së krijuar nga Ekipi Negociator për fazën e fundit të dialogut me Serbinë është lufta për merita dhe ajo polit [...]
Dyshja e Alternativës, Mimoza Kusari dhe Ilir Deda po shkojnë drejt ndarjes politike. Gazeta Express mëson se bashkëthemeluesit e partisë së re kanë m [...]
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka paralajmëruar largimin nga politika duke thënë se refuzojë të jetë pjesë e politikës primitive dhe të papërgjeg [...]
5 / 5 POSTS