Sot seanca e jashtëzakonshme për kazinotë dhe lojërat e fatit

Sot seanca e jashtëzakonshme për kazinotë dhe lojërat e fatit

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës, për të shqyrtuar kërkesën e 49 deputetëve për seancë të jashtëzakonshme. Seanca pritet të mbahet në orën 11:00.

Deputetët nënshkrues kanë kërkuar që Kuvendi të miratojë rezolutë lidhur me pezullimin e aktivitetit të kazinove dhe lojërave të fatit, si dhe plotësim-ndryshimin e ligjit ekzistues.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0