Shtyhet seanca e Demarkacionit

Shtyhet seanca e Demarkacionit

Seanca e Kuvendit të Kosovës për Marrëveshjen e Demarkacionit ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi është shtyrë për të premten, në ora 10:00.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli bëri të ditur se vazhdon të jetë optimist se do të arrijnë konsensus lidhur për këtë çështje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0