Ruairí O’Connell me mesazh prekës për Vokrrin dhe Kukën

Ruairí O’Connell me mesazh prekës për Vokrrin dhe Kukën

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairí O’Connell, ka postuar një deklaratë interesante në profilin e tij në Facebook.

Ai ka thënë se e ka ëndërr që të arrijë të bëjë për vendin e tij vetëm një përqind të asaj çka kanë bërë Fadil Vokrri dhe Driton Kuka.  

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0