Presidenti thotë se ka ateruar në Tiranë, thotë se te dielën do të flasë për aktakuzën e Hagës

Presidenti thotë se ka ateruar në Tiranë, thotë se te dielën do të flasë për aktakuzën e Hagës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci ka bërë të ditur se ka arrtitur në Tiranë, derisa, të dielën do të flasë para mediave, nga zyra e tij.

Këto komente, Thaci i ka bërë përmes një shkrimi në Facebook.

“Sapo kam zbritur në Aeroportin “Nëna Terezë” në Tiranë, ndërkaq, të dielën në mbrëmje do t’ju drejtohem me një fjalë nga zyra ime. Ju uroj një fundjavë të qetë dhe mbetem me shpresë të plotë se ditët më të mira për Kosovën dhe kombin shqiptar i kemi përpara”, ka shkruar ai./Express/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0