Pas 19 orësh nën rrënoja, nxirret i gjallë Klajdi Qato

Pas 19 orësh nën rrënoja, nxirret i gjallë Klajdi Qato

Pas më shumë se 19 orësh nën rrënoja, Klajdi Qato është nxjerrë nga rrënojat e pallatit, raporton TCH.

Qato u dërgua për në spital që të marrë ndihmën e duhur mjekësore. Operacioni u zhvillua nga bashkëpunimi mes ekipeve shqiptare dhe greke të kërkim shpëtimit.

Finalizimi i këtij operacioni të gjatë gëzoi anëtarët e ekipeve të shpëtimit dhe qytetarët që ndodhën në vendngjarje në Thumanë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: