Pamje nga aksidenti ku vdiq shoferi që po i transportonte turistët për në Brezovicë

Pamje nga aksidenti ku vdiq shoferi që po i transportonte turistët për në Brezovicë

Një person ka humbur jetën dhe tetë të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm në rrugën e kombit.

Raportohet se një autobus është përplasur me një automjet në segmentin Milot-Rreshen.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Autobusi raportohet se po transportonte turistë nga Tirana në Brezovicë

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: