Një kandidat i VV-së i kërkon ballafaqim Dardan Molliqajt

Një kandidat i VV-së i kërkon ballafaqim Dardan Molliqajt

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Gazmend Islami, i ka bërë ftesë publike Dardan Molliqajt të Partisë Socialdemokrate për përballje televizive.

Kjo pasi, Molliqaj vazhdimisht ka deklaruar se Lëvizja Vetëvendosje po i ikën debatit me të, Islami ka thënë se edhe vendin për përballje le ta zgjedhë Dardani.

Sipas kandidatit të Vetëvendosjes, Molliqaj po manipulon me opinionin dhe po e gënjen atë.

“Dardan Molliqaj vazhdimisht është duke manipuluar me opinionin dhe po vazhdon ta gënjejë atë, mirëpo foret e Dardanit nuk do të shiten te populli. Dardan Molliqajt i kërkojë përballje në ndonjë debat televiziv, që t’i shpalosim programet e partive në të cilat jemi në listë për deputet.Vendin le ta zgjedh Dardani!”, ka shkruar Gazmend Islami.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: