Nis takimi LVV – LDK

Nis takimi LVV – LDK

Ka nisur takimi në mes të LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosjes.

Në takim të pranishëm nga Lëvizja Vetëvendosje janë Albin Kurti, Fatmire Kollçaku, Albulena Haxhiu dhe Besnik Bislimi. Ndërkaq nga LDK janë Isa Mustafa, Vjosa Osmani, Lutfi Haziri, Agim Veliu dhe Avdullah Hoti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0