Nis takimi Thaçi-Kurti

Nis takimi Thaçi-Kurti

Ka nisur takimi mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrit Albin Kurti.

Kurti lidhur me këtë takim ka njoftuar sot në një konferencë pas mbledhjes së Komisionit për Parandalimin e koronavirusit.

Ndërkohë më herët gjatë ditës, Zyra e Presidentit në një përgjigje për Kohën, ka deklaruar se Thaçi është i gatshëm të takohet sot me Kurtin

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0