Në Tiranë ka nisur protesta e opozitës

Në Tiranë ka nisur protesta e opozitës

Protestuesit po grumbullohen para kryeministrisë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, teksa mjaft qytetarë kanë ardhur nga të gjitha rrethet e vendit.

Me banderola të ndryshme kundër qeverisë, dhe pas shpalosjes së simbolikave tek ministria e Brendshme dhe ish hotel Dajti, protestuesit u bashkuan aty ku sipas agjendës do të flasë vetëm kryetari i PD-së, Lulzim Basha.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0