Në momentet kur ndodhi tërmeti, lindën binjakët në Tiranë, mjekët postojnë videon emocionuese

Në momentet kur ndodhi tërmeti, lindën binjakët në Tiranë, mjekët postojnë videon emocionuese

Teksa Shqipëria tundej nga tërmeti, dy binjakë kanë lindur në materintetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë, mjekja Anika Dokle, e cila ka postuar një video të dy të porsalindurve.

Unë dhe shokët e mi edhe këtë herë në maternitet. Këta bebusha binjakë lindën 20 minuta pas tërmetit. Kjo është simbolika më e mirë e vijimësisë së jetës. Nuk kam më fjalë”,shkruan krahas videos mjekja. 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: