Moti sot

Moti sot

Dje ka mbajtur mot me intervale më të gjata me diell dhe me temperatura që shkojnë deri në 21 gradë Celsius, por me vranësira të pjesshme.

Mot pjesërisht i vranët do të përcjell ditë e sotme. Pasdite dhe në mbrëmje priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi

Temperaturat e ajrit gjatë kësaj periudhe do të luhaten rreth vlerave mesatare. Minimalet do të sillen nga 12C deri në 14C, ndërsa maksimalet nga 21C deri në 25C.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0