Lluka nis ditën e pavarësisë me vizitë në KEK

Lluka nis ditën e pavarësisë me vizitë në KEK

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka nisur mëngjesin e ditës së pavarësisë, me vizitë në Termocentralet ‘Kosova A’ dhe ‘Kosova B’.

Ai ka falenderuar punëtorët e KEK-ut të cilët punojnë pandërprerë për të siguruar energji elektrike për qytetarët e Kosovës.

 

Në mëngjesin e hershëm të ditës së pavarësisë, fillova ditën me vizitë në Termocentralet Kosova A dhe B! Punëtorët e KEK…

Posted by Valdrin Lluka on Friday, February 16, 2018

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0