Kurti thotë se do t’i shkojë në takim nesër Thaçit

Kurti thotë se do t’i shkojë në takim nesër Thaçit

“Këshilltarët e mi ligjorë, e kanë pasur për detyrë ta vlerësojnë ftesën e presidentit, dhe sugjerimi i tyre është që të shkoj në takim nesër, dhe unë do të shkoj si kryeministër në detyrë”, konfirmoi Kurti në emisionin DESKU të KTV-së.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0