Kjo është policja që dyshohet se vrau familjarët e saj dhe veten

Kjo është policja që dyshohet se vrau familjarët e saj dhe veten

Policia që sipas Prokurorisë Themelore në Gjilan dyshohet se vrau katër anëtarë të familjes përfshirë prindërit dhe dy vëllezër, siç merr vesh Insajderi ishte Valdete Bllaca.

Sipas burimeve nga prokuroria ajo ka qenë policë në trafik.

Insajderi merr vesh nga burime brenda policisë se policja V.B ka vuajtur nga problem psiqike. Sipas këtyre burimeve ajo ishte degraduar nga pozita që të cilën e mbante për shkak të paqëndrueshmërisë psikike./Insajderi.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0