Jep dorëheqje drejtori i Trepçës

Jep dorëheqje drejtori i Trepçës

Hysen Vrajolli ka dhënë dorëheqje nga pozita e drejtorit në minierën e Trepçës.

Këtë e ka konfirmuar për Express, Shyqri Sadiku.l

Z.Hysen Vrajolli sot ka dhënë dorëheqje. Dorëheqja e tij ka ardhur pas presioneve politike dhe nuk ka të bëj me grevën e minatorëve”, ka thënë Sadiku.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0