Isa Mustafa rrëfen për sëmundjen (VIDEO)

Isa Mustafa rrëfen për sëmundjen (VIDEO)

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në 29 vjetorin e partisë së tij tregoi se ka filluar të shërohet.

Dy javë pas kësaj ngjarjeje, pikërisht në njëvjetorin e telasheve shëndetësore, ai përmes një postimi në Facebook, tregoi për sëmundjen që po përballet duke bërë me dije se është goxha e rrallë.

Mustafa falënderoi doktorët për punën e mirë që e bënë dhe mundësinë që tani duart t’i punojnë edhe për të shkruar.

Por, ai rikujtoi një periudhë ku gjendja e tij nuk ishte aspak e mirë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0