Isa Mustafa mbërrin në Kuvend, pritet takimi me Kurtin

Isa Mustafa mbërrin në Kuvend, pritet takimi me Kurtin

Ishte paralajmëruar më herët gjatë ditës se do të mbahet një takim nga ora 16:00 liderit të VV-së, Albin Kurti, dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Në këto momente, Mustafa, i shoqëruar nga bashkëpunëtorë të partisë, ka arritur në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Ndërsa, për Kurtin nuk dihet ende nëse ka mbërritur.

Ndërkaq, Mustafa nuk ka pranuar të flasë me gazetarë para takimit me Kurtin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: