Hidhet drogë brenda qendrës korrektuese në Lipjan

Hidhet drogë brenda qendrës korrektuese në Lipjan

Disa persona të panjohur nga një veturë me targa vendore kanë hedhur narkotikë brenda qendrës korrektuese në Lipjan.
Rasti ka ndodhë dje pas orës 17:00, thuhet në njoftimin e Policisë.

“Raportohet se persona të dyshuar të panjohur nga një veturë me targa vendore kanë hedhur brenda rrethojës së qendrës korrektuese disa qese të dyshuar me substanca narkotike të llojit marihuana”.

“Njësia përkatëse policore ka bërë konfiskimin e substancave narkotike dhe është duke hetuar rastin”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0