Fillon puna në rehabilitimin e hekurudhave

Fillon puna në rehabilitimin e hekurudhave

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, sot merr pjesë në fillimin e punimeve në rehabilitimin e fazës së parë të linjës së 10-ë hekurudhore, Prishtinë –  Hani i Elezit.

Ky aktivitet do të mbahet në stacioni hekurudhor në Fushë Kosovë prej orës 11:00.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0