Është nxjerrë i gjallë nga rrënojat një 28 vjeçar në Durrës

Është nxjerrë i gjallë nga rrënojat një 28 vjeçar në Durrës

Është nxjerrë i gjallë nga rrënojat e hotelit “Palma”, 28-vjeçari nga Durrësi.

Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë njofton se deri më tani janë shpëtuar 35 persona, të cilët kishin mbetur nën rrënojat e ndërtesave të shembura në Thumanë dhe në Durrës pas goditjes së fortë të tërmetit.

Për fat të keq numri i viktimave deri tani ka shkuar në 13. /Tvklan.al

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: