Engel thotë se do të punojë në të mirë të popullit të SHBA’së dhe Kosovës

Engel thotë se do të punojë në të mirë të popullit të SHBA’së dhe Kosovës

Pas urimit të presidentit Thaçi për Eliot Engel për zgjedhjen e tij në mandatin e tij si Kryetar i Komitetit për marrëdhënie nga Jashtë në Kongresin amerikan, ky i fundit i ka kthyer urimin presidentit Thaçi.

Përmes një postimi në Twitter, Engel ka falënderuar Thaçin, ndërsa ka thënë se pret që të punojë së bashku për të mirën e popullit amerikan dhe të Kosovës.

“Faleminderit Presidentit Hashim Thaçi për fjalët e tua të mira. Unë pres që të punojmë se bashku për të mirën e popullit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Kosovës”, ka shkruar Engel në Twitter.

Ndryshe, në urimin e tij, Faleminderit Presidentit Hashim Thaçi për fjalët e tua të mira. Unë pres që të punojmë se bashku për të mirën e popullit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Kosovës”, ka shkruar Engel në Twiter duke ndarë postimin e Thaçit.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0