“Ejani se e vrava djalin”, kështu e denoncoi babai vrasjen e Albert Krasniqit

“Ejani se e vrava djalin”, kështu e denoncoi babai vrasjen e Albert Krasniqit

Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i vrarë sot në Prishtinë, ndërsa i dyshuari i vrasjes është babai i tij.

Babai i tij tashmë i arrestuar i është konfiskuar arma që dyshohet se është përdorur në këtë ngjarje.

Burime të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se i dyshuari pas këtij veprimi, ka thirrur Policinë e Kosovës lidhur me rastin dhe u ka thënë atyre se “ejani se e vrava djalin”.

Albert Krasniqi dhe babai i tij, Skender Krasniqi

Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 17:00 në rrugën “Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes që shokoi kryeqytetin. /Gazeta Express/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0