Dua Lipa në Skenë për Çmimin e Dytë

Dua Lipa në Skenë për Çmimin e Dytë

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka fituar çmimin e dytë, në ceremonisë së ndarjes së çmimeve Brit Aëards 2018

Ajo është zgjedhur “artistja më e mirë debutuese” , por për dallim kur herën e parë doli vetëm në skenë, këtë herë ajo ka dalë me motrën dhe vëllain e saj.

“I falënderoj të gjithë dhe të gjithë fansave që kanë votuar për mua. Ma keni bërë ëndrrën realitet. Vëllai im i vogël sigurisht mendon se jam e çmendur që e kam sjellë në skenë me mua, por arsyeja pse e bëra këtë ka thënë se në albumin e parë u kam thënë të besojnë në magji, dhe kjo është e vërtetë, dhe desha që të dytë ta besojnë dhe ta ndjejnë këtë gjë me mua”, ka thënë Dua Lipa teksa ka marrë çmimin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0