Diaspora postojnë fotografi në përkrahje të VV-së para nisjes për të votuar në Kosovë

Diaspora postojnë fotografi në përkrahje të VV-së para nisjes për të votuar në Kosovë

Anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë postuar fotografi nëpër rrjetet sociale të mërgimtarëve të cilët janë nisur nga shtete evropiane për të marrë pjesë në zgjedhje, shkruan Gazeta Express.

Në fotografi shihen grupe të organizuara të mërgimtarëve të cilët në aeroporte dhe stacione autobusësh në bëhen gati për tu nisur për të marrë pjesë në votime më 6 tetor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0