Deputeti i LVV-së rezulton pozitiv me Covid19

Deputeti i LVV-së rezulton pozitiv me Covid19

Ka rezultuar pozitiv me Covid 19, deputeti i VV-së, Shpejtim Bulliqi. Lajmin e ka konfirmuar vetë Bulliqi përmes një shkrimi në Facebook

Postimi i plotë:

Të nderuar miq, kolegë dhe dashamirë,

Ju informoj se jam njoftuar nga IKSHP-ja se pas testimit të bërë për COVID -19, kam rezultuar pozitiv.

Ju njoftoj se do tē jem në vetizolim duke respektuar rekomandimet e IKSHP-së.

Gjendjen shëndetësore e kam stabile

Ju bëj thirrje të gjithëve t’i respektoni masat!

Me respekt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0