Del një video e aksidentit në Gjilan, shpejtësia e kamionit ishte e tmerrshme

Del një video e aksidentit në Gjilan, shpejtësia e kamionit ishte e tmerrshme

Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan. Disa prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë që deri më tani dihet se një person ka mbetur i vdekur si pasojë e këtij aksidenti.

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra persona.

Gazeta Express ka siguruar videon e momentit kur shoferi i kamionit nuk mund të frenojë dhe shkakton aksidentin.

Më poshtë videon e aksidentit zinxhiror:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0