Del në shitje Ferrari i vetëm i 1953-s për 6.5 milionë euro

Del në shitje Ferrari i vetëm i 1953-s për 6.5 milionë euro

Ka ngelur një e vetme dhe ai që kërkon ta bëjë të tijën, duhet të “luftojë” shumë në ankand për ta fituar atë.

Po flasim për Ferrari 625 TF-Targa Florio, që do të dalë në ankandin Bonhams, në Monako, në datën 11 maj, transmeton tch.

Edhe pse jo një veturë e shquar në garat ku ka marrë pjesë, pritet që të blihet për një shifër që varion nga 4.5-6.5 milionë euro.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0