Basha reagon ndaj deklaratave të Ramës: Gënjeshtari i droguar hap thesin edhe në Kosovë

Basha reagon ndaj deklaratave të Ramës: Gënjeshtari i droguar hap thesin edhe në Kosovë

Kreu i opozitës shqiptare, Lulzim Basha reagoi në lidhje me deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Rama në Kosovë.

Bashaka shkruar se turpi i shqiptarëve ka hapur thesin e gënjeshtrave edhe në Kosovë.

“Mashtruesi i Tiranës paska hapur thesin edhe në Prishtinë.

Futi kriminelët në qeveri dhe parlament, e mbushi vendin me drogë, çoi 500 mijë shqiptarë në emigracion, vodhi zgjedhjet, dhe tani po i jep mend Kosovës.

Turpi i shqiptarëve, ky gënjeshtar i droguar!”, shkruan Basha.

Mashtruesi i Tiranës paska hapur thesin edhe në Prishtinë. Futi kriminelët në qeveri dhe parlament, e mbushi vendin me…

Posted by Lulzim Basha on Friday, February 16, 2018

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0