Arrinë në 20 numri i të vdekurve nga tërmetet në Shqipëri

Arrinë në 20 numri i të vdekurve nga tërmetet në Shqipëri

Rritet bilanci negativ nga tërmeti, pasi dy banorë të tjerë të Thumanës, një burrë dhe një grua, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e godinës që i zuri poshtë në orët e para të ditës së sotme, raporton “Shqiptarja”.

Thumana ka qenë një nga zonat më të goditura nga tërmeti pasi shembja e pallateve mori disa jetë njerëzish.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: