Arrestohet Haki Rugova

Arrestohet Haki Rugova

Është arrestuar kryetari i Istogut, Haki Rugova, raporton Kallxo.com

Kryetari i Istogut nga radhët e LDK’së, Haki Rugova, bashkë me disa zyrtarë të tjerë të komunës, raportohet se janë arrestuar për keqpërdorime të detyrës zyrtare.

Gazeta Express ka provuar ta konfirmojë lajmin nga Policia e Kosovës dhe Prokuroria, por nuk janë përgjigjur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0