Ambasadori Kosnett: Vota juaj ka rëndësi – votoni për veten, vendin e të ardhmen

Ambasadori Kosnett: Vota juaj ka rëndësi – votoni për veten, vendin e të ardhmen

Ambasdori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, përmes një postim në Twitter ka shkruar lidhur me zgjedhjet në Kosovës.

Kosnett ka shkruar që çdo votë numërohet prandaj dilni the votoni.

“Në Kosovë si në Amerikë, çdo votë numërohet. Cdo zë ka rëndësi. Cilado qoftë pikëpamjet tuaja, këdo që të mbështesni – më 6 tetor, dilni dhe votoni. Për veten, për vendin tënd, për të ardhmen tuaj”, ka shkruar Kosnett.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: