Ahmeti: Mirëpres nismën opozitare për rrëzim të qeverisë

Ahmeti: Mirëpres nismën opozitare për rrëzim të qeverisë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në facebook ka thënë përkrah këshillimet e partive opozitare për rrëzimin e Qeverisë, transmeton Koha.net.

Ky është postimi i Ahmetit në Facebook:

Mirëpres paralajmërimet dhe iniciativat për konsultime opozitare për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë.

PSD ka qenë dhe është e gatshme të koordinojë veprimet në interes të shtetit të Kosovës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0