Agim Krasniqi emërohet zëvendësministër në MFT

Agim Krasniqi emërohet zëvendësministër në MFT

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Agim Krasniqin, zëvendësministër në Ministrinë e Financave dhe Transfereve, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.

“Duke i uruar suksese në detyrën e re, kryeministri Kurti vlerësoi se përvoja profesionale e Krasniqit në fushën e ekonomisë do të ndihmojë në institucionin të cilit do t’i shërbejë”, thuhet në komunikatë.

Image

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0